|
|
Ingrediënten voor 8 personen
-300 gr. lange vingers van Savoiardi i Morbidi “Arcodolce”
-250 gr. koffie van Oriental Caffè
-3 eieren
-6 lepels suiker
-500 gr. ricotta Fiordilatte Campana “Sapori del -Sud” (of 500 gr. mascarpone )
-Bittere cacao
-Zout
Splits de eierdooiers van het eiwit, klop het eiwit stijf en voeg een klein beetje zout toe. Sla het eigeel met de suiker, tot een heldere en schuimige crème.
Haal de fiordilatte ricotta door een zeef heen om het cremiger te krijgen en voeg het toe aan de eierdooiers, spatel nu het opgeklopte eiwit er door heen. Zet het ongeveer 30 minuten in de koelkast.
Bereid ondertussen de Oriental Cafè koffie 10/15 kopjes, doe de koffie in een beslagkom en voeg zoveel suiker toe naar wens, neem nu een ovenschaal en bestrijk de bodem met een dunne laag ricotta crème, drenkt de savoiardi lange vingers aan beide zijde in de koffie en maak een laag, leg opnieuw de ricotta crème, bereidt een tweede en laatste laag met savoiardi lange vingers en ricotta , bestrooi met cacaopoeder.